19th april 2024

Fietswerkplaats nu open in Parcent.

Welkom bij de Fietswerkplaats Blanca Bikes – Uw belangrijkste fietshub in Parcent

Met groot enthousiasme kondigen we de opening aan van onze Blanca Bikes Fietswerkplaats hier in het schilderachtige stadje Parcent. Dit is niet zomaar een fietsenwinkel; dit is een plek waar met deskundigheid en enthousiasme aan de behoeften van elke fietser wordt voldaan. Of je nu een doorgewinterde pro bent of net begint, onze deuren staan open om je te voorzien van hoogwaardige fietsreparatieservices, onderhoud, fietsverhuur en een uitgebreide selectie reserveonderdelen en accessoires. (Plus de beste koffie in de wijde omtrek!)

Bij Blanca Bikes zijn we trots op ons team. We zijn niet alleen maar monteurs; we zijn fietsers in hart en nieren. Onze technische expertise wordt aangevuld met een voortdurende inzet om trends in de branche en technologische ontwikkelingen voor te blijven. Dit zorgt ervoor dat we je een vakkundige service bieden die ervoor zorgt dat je motor optimaal blijft presteren. Of je nu een lastig mechanisch probleem hebt, een e-bike huurt voor een dagje  of op zoek bent naar upgrades voor je prestaties, ons team staat klaar met deskundig advies en precisieservice.

Uitgebreide diensten afgestemd op de behoeften van elke fietser

Onze werkplaats biedt een volledig scala aan diensten voor alle aspecten van fietsonderhoud:

Deskundige fietsreparatie: We behandelen alles van kleine aanpassingen tot grote revisies met nauwgezette aandacht voor detail, zodat elke fiets onze winkel in topconditie verlaat.

Uitgebreide onderhoudspakketten: Regelmatig onderhoud is essentieel voor de levensduur en prestaties van je motor. Onze uitgebreide pakketten omvatten alles van remcorrecties en het afstellen van de versnelling tot complete revisies.

Reparaties ter plaatse: Soms komen problemen met fietsen zonder waarschuwing. Kom langs in onze werkplaats voor reparaties ter plekke – ons team staat klaar om je motor te repareren terwijl je wacht. Als dit niet mogelijk is, kunnen we je inplannen voor het eerstvolgende beschikbare moment en je weer op weg helpen.

Upgrades en installaties op maat: Wil je je auto upgraden? Van high-performance wielen tot ergonomische sturen, we kunnen je fiets aanpassen met de nieuwste accessoires en onderdelen.

Alleen de beste kwaliteitsonderdelen en -accessoires

Bij Blanca Bikes staan we erop alleen onderdelen en accessoires van de hoogste kwaliteit te gebruiken. Elk onderdeel dat we kiezen is getest op prestaties en duurzaamheid, zodat je fiets alles aankan wat er op zijn pad komt. Of je nu een versleten band wilt vervangen of wilt upgraden naar een lichtgewicht carbon frame, wij leveren producten die je fietservaring verbeteren en de functionaliteit van je fiets vergroten.

Een klantgerichte ervaring

Vanaf het moment dat je onze werkplaats binnenstapt, is jouw tevredenheid onze topprioriteit. We zijn trots op onze klantgerichte aanpak, wat betekent dat we er alles aan doen om uw specifieke behoeften te begrijpen en eraan te voldoen. Dit is wat je kunt verwachten bij Blanca Bikes:

Persoonlijk advies: We nemen de tijd om je fietsgewoonten, voorkeuren en doelen te bespreken. Dit helpt ons om onze diensten en aanbevelingen af te stemmen op jouw individuele behoeften.

Transparante communicatie: Wij geloven in duidelijke en eerlijke communicatie. Je wordt altijd geïnformeerd over wat je fiets nodig heeft, waarom het nodig is en hoe we het kunnen repareren.

Vervolgondersteuning: Onze service houdt niet op wanneer je onze winkel verlaat. We bieden follow-up ondersteuning om ervoor te zorgen dat je fiets ook lang na de reparatie of het onderhoud goed blijft presteren.

Gemeenschap en toewijding

Blanca Bikes is meer dan alleen een werkplaats – het is een onderdeel van de lokale fietsgemeenschap. Door lokale fietsers te steunen en deel te nemen aan activiteiten voor de gemeenschap, versterken we onze betrokkenheid bij fietsen en bij jou, onze gewaardeerde klanten.

Plan uw bezoek

Klaar om de beste fietsservice in de stad te ervaren? Bezoek ons in de fietswerkplaats van Blanca Bikes in Parcent. Of het nu gaat om een routinecontrole, een dringende reparatie of gewoon om een praatje over de nieuwste fietstechnologie, wij staan voor je klaar. Waarom pak je geen koffie in ons café of neem je een kijkje in ons kledingaanbod.  Houd je motor in perfecte vorm en geniet van een superieure rijervaring telkens als je de weg op gaat. We zijn er niet alleen om je fiets te onderhouden; we zijn er om je hele fietservaring te verbeteren. Uw vertrouwen in ons is de drijfveer achter ons streven naar uitmuntendheid. Welkom bij Blanca Bikes, waar de prestaties van je fiets onze passie zijn. Tot onderweg!

Dit is meer dan een belofte: het is onze belofte aan jou. Geniet van de rit!

Jacqueline Coleman
Jacqueline Coleman
2024-01-12
Great stay here for 2 weeks. Couldn’t have asked for anything more. Blancabikes looked after me and very well and took care of all my needs. This is a brilliant place to come to for training, and only being a 5 minute ride from the coast, you have all the cafes and restaurants you could ask for. I would seriously recommend to anyone looking a cycling getaway.
Joost van Leeuwen
Joost van Leeuwen
2024-01-05
What a great place to rent a bicycle at Blanca Bikes to explore the area around Xabia (Javéa)! Perfect bikes of very high quality (I rented the Cervélo Solist Rival). And I very much liked the professionalism and kindness of Nigel who helped me getting this unforgettable experience!
Kirstie Annable
Kirstie Annable
2024-01-04
We used Bianca bikes for a transfer from Alicante to Calpe, 4 people with 4 bike boxes. Super slick, the driver was waiting for us in arrivals at the airport and we were straight into the private bus parked outside. They even helped us with a mechanical in Parcent on our last day free of charge. Thank you.
Ken Sung
Ken Sung
2023-11-28
This was my first experience on a bike camp and I would recommend Blanca Bikes for anyone interested in a great cycling adventure. The staff was great, breakfast every morning was world class, and the cycling in the Xabia area is world class.
C W
C W
2023-11-20
Unreal 3 days riding with Blanca! A very friendly and relaxed atmosphere, friendly staff, something for everyone. We were a group of 4 medium / keen cyclists and couldn’t have been better - some stupidly nice routes around the area, the bikes we were given the best bikes we’ve ever ridden and the breakfast in the morning sorted us right out. Couldn’t recommend this enough! Cheers to Nigel Peter and the rest of the team for sorting us out
Geoff Bennett
Geoff Bennett
2023-11-18
Blanca Bikes were awesome at providing supported rides with postcard views on fantastic bikes, located centrally in excellent accommodation with the best breakfast to start the day. Will recommend Blanca Bikes to all my cycling mates!
Paul Major
Paul Major
2023-11-03
First impressions: Clearly the team Blanca Bikes’ mission is to create the perfect cycling vibe - friendly, bustling and full of enthusiasm. Or perhaps it’s simply in their collective DNA. Either way, as soon as I crossed the threshold of Blanca Bikes Hostal, it felt like my spiritual cycling home - I had arrived! My all carbon bike was ready, prepped and patiently awaiting the addition of SPD pedals and my Garmin Edge slotting reassuringly into the pre-installed seat. Plug & play - attention to detail & life made easy! Stage (guided ride) 2 and we’ve got our champion rider in the breakaway; one final ‘sticky bottle’ feed from the service vehicle and we press on for success. The Director Sportive isn’t taking anything for granted, barking orders and encouragement into the team radio - crossing the finish line, arms now held aloft following the expressed recognition towards the BB Logo!! Everyone is utterly charmed and the Blanca Bikes palmerés records yet another deserved achievement - more delighted customers ready to sing the praises on a thoroughly positive and enjoyable cycling experience. On the podium for the GC this year, for sure - a Costs Blanca ‘Grand’ Tour, in every sense of the word! Chapeau!!
James Helme
James Helme
2023-08-26
Awesome service. Cant rate Blanca Bikes high enough. Peter sorted me with a ride with very little notice, super flexible in my requests, and gave some excellent suggested route. I'd really recommend.